Ďakujem za rýchle riešenie a ústretovosť, p. Rozsívalová nemala problém prísť za mnou do Popradu.
Odporúčam všetkými desiatimi jej služby. Spolupráca bez problémov, promptný a individuálny prístup, ústretovosť a najmä profesionalita vo všetkých smeroch. Monika to čo sľúbila, aj do bodky splnila a to si naozaj vážim. Poskytla nám neskutočne rýchle a bezproblémové riešenie našej situácie a úsporu nemalej čiastky financií. Veľké ďakujem!
Ďakujem Monike za pomoc pri riešení úveru za drahú nehnuteľnosť v Prešove. Pomohla mi všetko vybaviť a dostal som od nej výborne rady ohľadne financií. Je veľmi šikovná.
Ďakujem Monike za užitočné rady pri kúpe rozostavaného rodinného domu, riešili sme to na diaľku, ale všetko prebehlo bez problémov.
Rýchlo vybavený úver, úplna spokojnosť, vrelo doporučujem!!
S Monikou sme riešili viacero vecí, od poistiek, doplnkového poistenia až po poradenstvo v rámci úverov, sme s ňou nad mieru spokojní a vždy sa na ňu obraciame, ak potrebujeme či už poradiť alebo niečo vyriešiť. Je veľmi ochotná, milá, skúsená a vybaví aj nemožné :) Ku každému pristupuje tak, akoby to riešila pre seba...Má široký rozhľad či už v rámci financií, poistení alebo v rámci nehnuteľností. Niekedy človeka až prekvapí, čo všetko môže využiť, a na to je Monika úžasná osoba...človek nemusí hľadať a pátrať, stačí sa obrátiť na Moniku a tá má vždy pre vás veľa možností :)
Bol som veľmi spokojný, pomohla mi urobiť poriadok v mojich financiách. Pri zlúčení uverov som ušetril mesačne 140 €.
Pani Rozsívalovú môžeme odporúčať, pomohla nám s hypotékou aj refinancovaním, je nápomocná, poradí, vybaví, komunikatívna, seriózna, sympatická :) Dostali sme sa k nej taktiež cez odporúčanie známeho.
P. Rozsívalová mi poskytla odborné rady a prehľad všetkých dostupných možností v jednotlivých bankách s vysvetlením rizík a benefitov, veľmi mi to pomohlo pri rozhodovaní. Vrelo odporúčam.

Potrebujete poradiť?
Vyplňte formulár, rada Vám pomôžem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie